Aktualności

schowaj filtry pokaż filtry

APC OUT to innowacyjny produkt stworzony specjalnie do skutecznego czyszczenia fasad, elewacji i dachów. Dzięki swojej zaawansowanej formule potrafi rozprawić się nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami, przywracając powierzchniom ich pierwotny blask.

Szanowni Klienci,

W maju świętujemy 18-lecie działalności naszej firmy.

To właśnie dzięki Wam możemy się rozwijać i od tylu lat dostarczać profesjonalne środki czystości do firm i Waszych domów.

DZIĘKUJEMY!

 

Tagi:

Firma LAVOR do swojej oferty wprowadziła nowy automat myjący SCL Comfort XXS 66 IDS z funkcją podawania środka dezynfekcyjnego na posadzkę. Urządzenie wyposażone jest w regulowane dysze zamontowane na tyle maszyny. Maszyna może pracować jako zwykły automat myjący lub, jesli włączymy system dezynfekcji, jako urządzenie do dezynfekcji posadzek. System IDS (Integrated Desinfection System) sterowany za pomocą dedykowanego przełącznika umieszczonego na kierownicy umożliwia operatorowi uruchomienie dwóch dysz znajdujących się z tyłu maszyny.

Czyszczenie kostki brukowej wymaga dopasowania rodzaju preparatu oraz jego stężenia do rodzaju zabrudzeń. Do zabrudzeń olejowych rekomendujemy preparat  DOCZYSZCZANIE KOSTKI BRUKOWEJ 1 , do zabrudzeń powierzchniowych - DOCZYSZCZANIE KOSTKI BRUKOWEJ 2.

Ze względu na COVID-19 zapotrzebowanie konsumentów na produkty czyszczące i dezynfekujące stale rośnie. Konieczność ciągłej dezynfekcji pomieszczeń jest uciążliwa, szczególnie dla mniejszych firm, dla których zakup większego, profesjonalnego urządzenia to spory wydatek, a ręczne odkażanie pochłania wiele czasu.

W odpowiedzi na te potrzeby LAVOR przygotował dla Państwa nowe produkty z linii Sanix PRO, czyli małych, mobilnych opryskiwaczy akumulatorowych.

To nieduże urządzenia zasilane 12V baterią litowo – jonową, wyposażone w zbiornik na płyn dezynfekujący oraz pompę, która pozwala na rozpylenie płynu przy użyciu lancy ze specjalną, regulowaną dyszą.

Poznaj najnowszej generacji produkt do usuwania tłuszczu i brudu o intensywnym, pomarańczowym zapachu. Rewolucyjna formuła czyści i odtłuszcza nawet najbardziej zaschnięty brud.
Gotowy do użycia spray oraz orzeźwiający zapach soczystej pomarańczy czynią zmywanie łatwym i przyjemnym.
Odtłuszczacz Uniwersalny doskonale sprawdza się w kuchni, ale też garażu czy ogrodzie. Może być z powodzeniem stosowany na powierzchniach twardych i tekstylnych.

Polecane produkty wg branż

  • Firmy sprzątające
  • Przemysł i logistyka
  • Szkoły, przedszkola
  • Instytucje użyteczności publicznej
  • Hotele, gastronomia
  • Nowe inwestycje
  • Służba zdrowia
  • Motoryzacja
Znaleziono
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi