Aktualności

schowaj filtry pokaż filtry

APC OUT to innowacyjny produkt stworzony specjalnie do skutecznego czyszczenia fasad, elewacji i dachów. Dzięki swojej zaawansowanej formule potrafi rozprawić się nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami, przywracając powierzchniom ich pierwotny blask.

Bez względu na rodzaj zanieczyszczenia, czy to organiczne, roślinne czy ropopochodne, APC OUT skutecznie je usuwa, pozostawiając powierzchnie czyste i odświeżone.

JAK STOSOWAĆ?

W zależności od preferencji i potrzeb użytkownika można użyć pianownicy lub opryskiwacza.

Przygotuj roztwór roboczy mieszając APC OUT w odpowiednich proporcjach. W przypadku lekkiego zabrudzenia zalecamy proporcje 1:10 (1 część APC OUT na 10 części wody), podczas gdy w przypadku silniejszego zabrudzenia, stosunek 1:1 (równa ilość APC OUT i wody) może być bardziej efektywny.

Rozprowadź równomiernie preparat na czyszczonej powierzchni, zapewniając dokładne pokrycie. Następnie pozostaw APC OUT na powierzchni od 7 do 15 minut, aby umożliwić mu rozpuszczenie i usunięcie zabrudzeń. Nie dopuszczaj do zaschnięcia preparatu. Po tym czasie dokładnie spłucz powierzchnię wodą pod ciśnieniem, używając maksymalnie 100 barów. W efekcie powierzchnia będzie oczyszczona i odświeżona, gotowa do zachwycenia swoim wyglądem.

Po zakończeniu procesu czyszczenia zalecamy dodatkowe zabezpieczenie powierzchni przy użyciu produktu TopEfekt Moss. TopEfekt Moss jest specjalnie opracowanym preparatem, który zapobiega rozwojowi mchu i porostów na czyszczonych powierzchniach. Stosując TopEfekt Moss można przedłużyć efektywność czyszczenia i utrzymać długotrwałe rezultaty.

DODATKOWE INFORMACJE:

Średnia wydajność preaparatu przy roztworze 10% wynosi 100 m2 z 1 litra koncentratu.

 

Polecane produkty wg branż

  • Firmy sprzątające
  • Przemysł i logistyka
  • Szkoły, przedszkola
  • Instytucje użyteczności publicznej
  • Hotele, gastronomia
  • Nowe inwestycje
  • Służba zdrowia
  • Motoryzacja
Znaleziono
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi